Kuidas Mutipüüdjad tegutsevad?

Kuidas Mutipüüdjad tegutsevad?

Mutipüüdjad kasutavad oma töös lõkse, mis on inimlik ja loodussäästlik meetod. Meie hinnangul jääb gaas, karbiit jm keemilised vahendid maapinda pärast muttide püüdmist kauaks alles ning võivad ohtu kujutada väikelastele, kes panevad mulda suhu või koduloomadele.

Kui kaua võtab muttide püüdmine aega?

Muttide püüdmiseks on kliendi juures vaja käia üldjuhul 2-3 korda, mis oleneb krundi suurusest ning muttide arvust. Enne lõksude paigaldamist ajab klient kõik nähtavad mutihunnikud jalgadega kinni (trambib neil peal), et aktiivselt kasutuses olevad käigud kindlaks teha.

  1. Kliendi esimesel külastusel paigaldavad Mutipüüdjad lõksud.
  2. Umbes 7 päeva pärast tulevad Mutipüüdjad neid kontrollima.
  3. Tihti saadakse esimesel kontrollimisel aias aktiivselt tegutsevad mutid kätte, kuid mõnikord on vaja lõkse ümber paigutada ning teist korda lõkse kontrollima tulla.

Mis saab kinnipüütud muttidest?

Mutipüüdjad toimetavad kinnipüütud mutid kliendi territooriumilt minema või kliendiga kokkuleppel maetakse nad territooriumil olevatesse mutikäikudesse. Kui klient soovib muttide surnukehasid endale jätta (nt trofeeks), siis on see võimalik.

Kuidas toimub teenuse eest tasumine?

Mutipüügiteenuse eest tasutakse pärast muttide kinni püüdmist. Tasuda on võimalik nii sularahas, kui arvega.

Mis summadega ma peaksin arvestama?

Mutipüügi teenuse hinnad algavad 79€, millele lisandub iga kinnipüütud muti eest 39€. Tallinnast alla 25 km kaugustel objektidel kohalesõidu tasu ei rakendata.

TELLI TEENUS

 

Kuidas Mutipüüdjad tegutsevad

Rubriigid: Mutid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.