Kuidas Mutipüüdjad tegutsevad?

Kuidas me mutte püüame?

Mutipüüdjad kasutavad oma peamiselt töös lõkse, mis on traditsiooniline meetod. Meie hinnangul jääb gaas, karbiit jm keemilised vahendid maapinda pärast muttide püüdmist kauaks alles ning võivad ohtu kujutada väikelastele, kes panevad mulda suhu või koduloomadele.

Kui kaua võtab muttide püüdmine aega?

Muttide püüdmiseks on kliendi juures vaja käia üldjuhul 2-3 korda, mis oleneb krundi suurusest ning muttide arvust. Enne lõksude paigaldamist ajab klient kõik nähtavad mutihunnikud jalgadega kinni (trambib neil peal), et aktiivselt kasutuses olevad käigud kindlaks teha.

  1. Kliendi esimesel külastusel paigaldavad Mutipüüdjad lõksud.
  2. Umbes 7 päeva pärast tulevad Mutipüüdjad neid kontrollima.
  3. Tihti saadakse esimesel kontrollimisel aias aktiivselt tegutsevad mutid kätte, kuid mõnikord on vaja lõkse ümber paigutada ning teist korda lõkse kontrollima tulla.

Mis saab kinnipüütud muttidest?

Mutipüüdjad toimetavad kinnipüütud mutid kliendi territooriumilt minema või kliendiga kokkuleppel maetakse nad territooriumil olevatesse mutikäikudesse. Kui klient soovib muttide surnukehasid endale jätta (nt trofeeks), siis on see võimalik.

Kuidas toimub teenuse eest tasumine?

Mutipüügiteenuse eest tasutakse pärast muttide kinni püüdmist. Tasuda on võimalik nii sularahas, kui arvega.

Mis summadega ma peaksin tasumisel arvestama?

Meie kogemuse põhjal ole tavalisel krundil (ca 1000 m2) aktiivselt tegutsevate muttide arv üle 3, kuid alati võib olla erandeid. Mutipüügiteenuste hinnad on leitavad SIIT.

molehills

Rubriigid: Mutid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga